00

Cart

Menu
Kategoriler
Ek olarak
+902124792099

Sipariş & Destek Hattı

00

Cart

Ana SayfaHakkımızda

Hakkımızda

Ketteknik

Kesici Endüstriyel Takımlar

Biz, Gururlu Bir Geçmişe Sahip ve Geniş Ürün Yelpazesi Olan Şirketiz.

Biz, Gururlu Bir Geçmişe Sahip Geniş Bir Ekipman Şirketi Olan Ket Teknik.
Yeniliğe, ilhama ve eşsiz hizmete odaklanarak alet aksesuarları endüstrisinde devrim yaratmak. Ket teknik olarak, sattığımız her ürün hakkında uzman tavsiyesi ve kapsamlı bilgiler aracılığıyla alet meraklıları için sürükleyici ve ilgi çekici bir deneyim sağlar.

0+

Çalışan Eleman

0k

Satılan ürün

0%

Pazar artışı

0

Marka

Bizi Biz Yapan Nedir?

Perde arkasında Ketteknik, çay içen ve alet tutkunlarından oluşan bir ailedir.

Yeni bir ürün piyasaya çıkarsa bunu biliyoruz ve onu buraya en düşük fiyatla getirmeyi birinci önceliğimiz haline getiriyoruz. Sadece bir sonraki en iyi şeyi aramakla kalmıyoruz, aynı zamanda bu kadar geniş bir araç ve aksesuar yelpazesini çevrimiçi olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Web sitemizde bugüne kadar 25.000’den fazla ürün var ve büyümeye devam ediyoruz!

Elektrikli Matkaplardan Temizlik Sarf Malzemelerine kadar her şeyi bulacaksınız, ancak her sipariş bizim için önemlidir ve ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, rakipsiz bir hizmet sunuyoruz.

Alet Sevenrler İçin Bir İlham Merkezi

Aletlerimizi kimin satın aldığını ve bir alet tedarikçisinden ne aradığınızı anlamak bizi tetikte tutan şeydir!

12 yıl önce, küçük bir ilçe köyünden, çok çeşitli elektrikli ve el aletleri, aksesuarlar, donanım, iş kıyafetleri, sarf malzemeleri, güvenlik ve daha fazlasını yeni bir çevrimiçi platformda bir araya getirmek için büyük bir fikir geldi.

Tek bir sanal çatı altında bir ülkeye 30.000’den fazla ürünün kilidini açan Ketteknik, artık birçok Ticaret Uzmanı ve Kendin Yap meraklısı için ‘tek durak noktası’dır.

Size en iyi fırsatları, en geniş ürün yelpazesini ve bizimle alışveriş yaparken bilinçli bir seçim yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sunmak için Makina Takım, Oke, Ket vb. gibi önde gelen üreticilerle mükemmel ilişkiler kurduk.